LiveScore Soccer / Football

LiveScore Soccer / Football

your no.1 Soccer Live Scores since 1998

for compact Livescore visit LiveScores.com

April 29
14:00
Southampton
Hull City
14:00
Stoke City
West Ham United
14:00
Sunderland
AFC Bournemouth
14:00
West Bromwich Albion
Leicester City
16:30
Crystal Palace
Burnley
April 29
14:00
Barnsley
? - ?
Burton Albion
14:00
Birmingham City
? - ?
Huddersfield Town
14:00
Blackburn Rovers
? - ?
Aston Villa
14:00
Derby County
? - ?
Wolverhampton Wanderers
14:00
Fulham
? - ?
Brentford
14:00
Ipswich Town
? - ?
Sheffield Wednesday
14:00
Leeds United
? - ?
Norwich City
14:00
Preston North End
? - ?
Rotherham United
14:00
Queens Park Rangers
? - ?
Nottingham Forest
14:00
Reading
? - ?
Wigan Athletic
16:30
Brighton & Hove Albion
? - ?
Bristol City
April 29
14:00
Accrington Stanley
? - ?
Luton Town
14:00
Barnet
? - ?
Grimsby Town
14:00
Cambridge United
? - ?
Crawley Town
14:00
Carlisle United
? - ?
Newport County
14:00
Cheltenham Town
? - ?
Hartlepool United
14:00
Doncaster Rovers
? - ?
Exeter City
14:00
Leyton Orient
? - ?
Colchester United
14:00
Mansfield Town
? - ?
Portsmouth
14:00
Morecambe
? - ?
Wycombe Wanderers
14:00
Notts County
? - ?
Blackpool
14:00
Plymouth Argyle
? - ?
Crewe Alexandra
14:00
Yeovil Town
? - ?
Stevenage
11:15
Aldershot Town
? - ?
Braintree Town
11:15
Barrow
? - ?
Dover
11:15
Chester FC
? - ?
Boreham Wood
11:15
Dagenham & Redbridge
? - ?
Woking
11:15
Eastleigh
? - ?
Wrexham
11:15
Gateshead FC
? - ?
Bromley
11:15
Guiseley
? - ?
Solihull Moors
11:15
Macclesfield Town
? - ?
Sutton United
11:15
Maidstone
? - ?
Tranmere Rovers
11:15
Southport
? - ?
Lincoln
11:15
Torquay United
? - ?
North Ferriby United
11:15
York City
? - ?
Forest Green Rovers
14:00
AFC Fylde
? - ?
Worcester
14:00
Alfreton Town
Nuneaton Town
14:00
Brackley Town
? - ?
Stalybridge
14:00
Chorley
? - ?
Halifax Town
14:00
Curzon
? - ?
Boston United
14:00
FC United of Manchester
? - ?
Gainsborough
14:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Bradford PA
14:00
Salford City
? - ?
Darlington 1883
14:00
Stockport
? - ?
Gloucester City
14:00
Tamworth
Altrincham
14:00
Telford
? - ?
Harrogate
14:00
Bath City
? - ?
Welling United
14:00
Bishop's Stortford
? - ?
Truro City
14:00
East Thurrock United
? - ?
Wealdstone
14:00
Eastbourne Borough
? - ?
St.Albans
14:00
Ebbsfleet United
? - ?
Oxford City
14:00
Gosport Borough
? - ?
Whitehawk
14:00
Hampton & Richmond
? - ?
Concord Rangers
14:00
Hemel Hempstead
? - ?
Weston Super Mare
14:00
Hungerford Town
? - ?
Chelmsford
14:00
Margate
? - ?
Maidenhead United
14:00
Poole Town FC
? - ?
Dartford
April 29
18:45
Torino
Sampdoria
April 29
13:00
Bari
? - ?
Pisa
13:00
Cittadella
? - ?
Cesena
13:00
Latina
? - ?
Ascoli Picchio FC 1898
13:00
Pro Vercelli
? - ?
Perugia
13:00
Spezia
? - ?
SPAL 2013
13:00
Ternana
? - ?
Carpi
13:00
Trapani
? - ?
Entella
14:30
Livorno
? - ?
Cremonese
14:30
Lucchese
? - ?
Carrarese
14:30
Lupa Roma
? - ?
Alessandria
14:30
Olbia
? - ?
Robur Siena
14:30
Pontedera
? - ?
Piacenza
14:30
Prato
? - ?
Giana Erminio
14:30
Pro Piacenza
? - ?
Tuttocuoio
14:30
Racing Roma
? - ?
Pistoiese
14:30
Renate
? - ?
Como
14:30
Viterbese
? - ?
Arezzo
April 29
11:00
Real Sociedad
Granada
14:15
Real Madrid
Valencia
16:30
Las Palmas
Atletico Madrid
18:45
Espanyol
Barcelona
April 29
14:00
UCAM Murcia
? - ?
Tenerife
16:00
Levante
? - ?
Real Oviedo
16:00
Valladolid
? - ?
Numancia
18:30
Zaragoza
? - ?
Getafe
16:00
Coruxo F.C.
? - ?
Racing de Ferrol
17:00
U. Mutilvera
? - ?
Izarra
14:00
Athletic Bilbao B
? - ?
Fuenlabrada
15:30
Zamudio SD
? - ?
Rayo Majadahonda
16:00
Arenas Getxo
? - ?
SD Amorebieta
15:00
Barcelona B
? - ?
AE Prat
16:00
Llagostera
? - ?
Lleida Esportiu
16:30
Sabadell
? - ?
CE L'Hospitalet
17:00
La Roda
? - ?
CD El Ejido 2012
April 29
13:30
Borussia Dortmund
FC Cologne
13:30
Darmstadt
Freiburg
13:30
Mainz 05
Borussia Moenchengladbach
13:30
RasenBallsport Leipzig
Ingolstadt
13:30
Werder Bremen
Hertha Berlin
16:30
Wolfsburg
Bayern Munich
April 29
11:00
Arminia Bielefeld
? - ?
Greuther Fuerth
11:00
Karlsruher SC
? - ?
Kaiserslautern
11:00
Nuernberg
? - ?
VfB Stuttgart
April 29
12:00
Aalen
? - ?
Duisburg
12:00
Chemnitzer FC
? - ?
RW Erfurt
12:00
FSV Frankfurt
? - ?
Mainz 05 II
12:00
Hallescher FC
? - ?
Magdeburg
12:00
Hansa Rostock
? - ?
Wehen
12:00
Jahn Regensburg
? - ?
Holstein Kiel
12:00
Sonnenhof Großaspach
? - ?
Werder Bremen II
12:00
Sportfreunde Lotte
? - ?
Osnabrueck
12:00
SV Schalding-Heining
? - ?
Greuther Fuerth II
12:00
SV Seligenporten
? - ?
1860 Muenchen II
11:00
Wolfsburg II
? - ?
SV Eichede
12:00
Eintracht Norderstedt
? - ?
TSV Havelse
12:00
Luebeck
? - ?
Lupo-Martini Wolfsburg
11:30
Budissa Bautzen
? - ?
FC Schoenberg 95
11:30
ZFC Meuselwitz
? - ?
BFC Dynamo
12:00
Elversberg
? - ?
Pirmasens
12:00
Hessen Kassel
? - ?
VfB Stuttgart II
12:00
Hoffenheim II
? - ?
Koblenz
12:00
Kaiserslautern II
? - ?
Saarbruecken
12:00
Ulm
? - ?
Kickers Offenbach
12:00
Waldhof Mannheim
? - ?
Teutonia Watzenborn-Steinberg
12:00
Bonner SC
? - ?
SC Wiedenbrueck
12:00
Borussia Moenchengladbach II
? - ?
Alemannia Aachen
12:00
RW Essen
? - ?
Sportfreunde Siegen
12:00
SC Verl
? - ?
Borussia Dortmund II
12:00
SV Roedinghausen
? - ?
FC Koeln II
12:00
Viktoria Koeln 1904
? - ?
Oberhausen
April 29
15:00
Monaco
Toulouse
18:00
Guingamp
Saint-Etienne
18:00
Metz
Nancy
18:00
Montpellier
Lille
18:00
Nantes
Lorient
18:00
SC Bastia
Rennes
April 29
13:00
Troyes
? - ?
Brest
April 29
13:00
Quevilly
? - ?
Marseille Consolat
18:00
Waasland-Beveren
? - ?
St.Truiden
18:30
Lierse
? - ?
KV Mechelen
16:00
Genk
? - ?
Kortrijk
18:00
Lokeren
? - ?
Eupen
April 29
15:00
Boavista
? - ?
Tondela
15:00
Nacional
? - ?
Rio Ave
17:15
Benfica
? - ?
Estoril
19:30
Chaves
? - ?
FC Porto
April 29
10:15
Portimonense
? - ?
Leixoes
15:00
Vitoria de Guimaraes B
? - ?
Braga B
April 29
11:00
Rangers
? - ?
Celtic
14:00
Aberdeen
? - ?
St.Johnstone
14:00
Hamilton Academical
? - ?
Kilmarnock
14:00
Hearts
? - ?
Partick Thistle
14:00
Motherwell
? - ?
Dundee FC
April 29
14:00
Ayr United
? - ?
Hibernian
14:00
Dunfermline Athletic
? - ?
Greenock Morton
14:00
Falkirk
? - ?
Queen of South
14:00
St. Mirren
? - ?
Raith Rovers
16:15
Dundee United
? - ?
Dumbarton
April 29
14:00
Alloa Athletic
? - ?
Stranraer
14:00
Brechin City
? - ?
Albion Rovers
14:00
East Fife
? - ?
Airdrieonians
14:00
Livingston
? - ?
Peterhead
14:00
Queen's Park
? - ?
Stenhousemuir
April 29
14:00
Annan Athletic
? - ?
Montrose
14:00
Arbroath
? - ?
Elgin City
14:00
Clyde
? - ?
Berwick Rangers
14:00
Cowdenbeath
? - ?
Forfar Athletic
14:00
Edinburgh City
? - ?
Stirling Albion
10:00 Limited coverage
Malawi
Madagascar
10:00 Limited coverage
Seychelles
Mauritius
23:00 Limited coverage
Grenada
? - ?
Trinidad and Tobago
14:00
FC Midtjylland
FC Nordsjaelland
11:30
Kjellerup
? - ?
Kolding IF
12:00
Brabrand
? - ?
Avarta
12:00
Dalum
? - ?
Broenshoej
13:00
Aarhus Fremad
? - ?
B 93
13:00
Thisted
? - ?
Marienlyst
13:00
FC Sydvest 05
? - ?
Vejgaard
13:00
Fredensborg BI
? - ?
Jammerbugt FC
13:00
HIK
? - ?
VSK Aarhus
13:00
Middelfart G og BK
? - ?
Frem
13:00
Naesby
? - ?
Holbaek
13:00
Odder IGF
? - ?
Svendborg
April 29
16:00
Brann
? - ?
Viking
April 29
14:00
Hammarby
? - ?
AFC Eskilstuna
April 29
14:00
Dalkurd FF
Gefle
April 29
13:00
FC Lahti
? - ?
JJK
13:00
HJK
? - ?
FC Inter
13:00
KuPS
? - ?
Ilves
13:00
RoPS
? - ?
PS Kemi
April 29
14:00
AC Oulu
? - ?
IF Gnistan
14:00
GrIFK Grankulla
? - ?
KPV
14:00
Haka
? - ?
Honka
16:17
TPS
? - ?
EIF
April 29
14:00
Austria Wien
? - ?
Sturm Graz
16:30
SKN St. Poelten
? - ?
Altach
16:30
Salzburg
? - ?
Ried
16:30
Wolfsberger AC
? - ?
Mattersburg
15:45
Lausanne
? - ?
FC Vaduz
15:45
Winterthur
Aarau
15:45
Wohlen
? - ?
Xamax
April 29
14:00
OFI Crete
? - ?
Apollon Smirnis
April 29
13:00
Kayserispor
? - ?
Alanyaspor
16:00
Trabzonspor
Genclerbirligi
April 29
12:00
Denizlispor
Elazigspor
12:30
Yeni Malatyaspor
? - ?
Goztepe
13:00
Altinordu
? - ?
Sanliurfaspor
15:30
Adana Demirspor
? - ?
Bandirmaspor
April 29
18:30
Longford Town
Athlone Town
April 29
13:00
Edenderry Town
? - ?
Cobh Ramblers
14:00
College Corinthians
? - ?
Ballincollig
17:00
Greystones United
? - ?
Sheriff YC
18:00
Killarney Celtic
? - ?
Boyle Celtic
14:00
Cliftonville
? - ?
Linfield
14:00
Coleraine
? - ?
Ballymena United
14:00
Crusaders
? - ?
Glenavon
14:00
Ballinamallard United
? - ?
Carrick Rangers
14:00
Dungannon Swifts
? - ?
Portadown
14:00
Glentoran
? - ?
Ards
13:00
Anorthosis
? - ?
Omonia Nicosia
15:00
Doxa Katokopia
? - ?
Aris Limassol
16:00
Karmiotissa Pano Polemidion
? - ?
Ermis Aradippou
15:00
Zlin
? - ?
Mlada Boleslav
18:15
Viktoria Plzen
? - ?
Dukla Praha
live 48'
Pardubice
SK Prostejov
live 47'
Zizkov
Banik Ostrava
15:00
FK MAS Taborsko
? - ?
Opava
15:00
FK Varnsdorf
? - ?
Znojmo
15:00
Vitkovice
? - ?
Usti nad Labem
14:30 Limited coverage
Haniska
? - ?
FK Poprad
14:30 Limited coverage
Rimavska Sobota
? - ?
Lipany
14:30 Limited coverage
Dukla Banska Bystrica
? - ?
MSK Fomat Martin
14:30 Limited coverage
Spartak Trnava B
? - ?
Svaty Jur
April 30
08:30 Limited coverage
Slovan Bratislava B
? - ?
Nove Mesto
April 29
13:30
Lokomotiv Moscow
? - ?
Rubin Kazan
16:00
Terek Grozny
? - ?
Ural
April 29
FT
SKA-Khabarovsk
Spartak Nalchik
10:00
FC Tambov
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
11:00
Sibir Novosibirsk
? - ?
Zenit St. Petersburg 2
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Tyumen
13:00
Fakel
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
13:00
Khimki
? - ?
FC Volgar
13:00
Shinnik Yaroslavl
? - ?
Neftekhimik
13:00
Tosno
? - ?
Spartak Moscow II
14:00
Kuban Krasnodar
? - ?
Dinamo Moscow
14:00
Mordovya
? - ?
Baltika
11:00
Torpedo Moscow
? - ?
Arsenal Tula II
12:00
Zenit Penza
? - ?
Kaluga
AAW
FC Oryol
0 - 3
Vityaz Podolsk
08:00
FC Chita
? - ?
Dinamo Barnaul
08:00
Zenit Irkutsk
? - ?
Irtysh
13:00
Afips Afipsky
? - ?
Druzhba
11:00
Zirka
? - ?
Karpaty
14:00
Vorskla
? - ?
Stal Kamianske
18:30
Lechia Gdansk
Termalica Nieciecza
13:30
Wisla Plock
Ruch Chorzow
16:00
Slask Wroclaw
Gornik Leczna
April 29
15:00
GKS Katowice
? - ?
GKS Tychy 71
16:00
Bytovia Bytow
? - ?
Olimpia Grudziadz
16:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
16:00
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
Wisla Pulawy
16:30
Stomil Olsztyn
? - ?
Pogon Siedlce
17:00
Wigry Suwalki
? - ?
MKS Kluczbork
April 29
12:00
Rakow Czestochowa
? - ?
Blekitni Stargard
14:00
Warta Poznan
? - ?
ROW Rybnik 1964
14:30
Odra Opole
? - ?
Puszcza Niepolomice
15:00
GKS Belchatow
? - ?
KS Legionovia Legionowo
15:00
Kotwica Kolobrzeg
? - ?
Olimpia Zambrow
15:00
Olimpia Elblag
? - ?
Siarka Tarnobrzeg
15:00
Stal Stalowa Wola
? - ?
Gryf Wejherowo
April 29
13:00
Dinamo Zagreb
? - ?
Cibalia
17:00
Rijeka
? - ?
Inter Zapresic
17:00
Mladost Lucani
? - ?
Vozdovac
17:00
Radnicki Nis
? - ?
Javor
14:00
Backa Backa Palanka
? - ?
Borac Cacak
14:00
FK Spartak Subotica
? - ?
Novi Pazar
17:00
Rad Beograd
? - ?
FK Radnik Surdulica
April 29
16:00
Gorica
? - ?
Krsko Posavje
18:30
Olimpija Ljubljana
? - ?
Maribor
April 29
16:00
Budapest Honved
? - ?
Gyirmot
16:00
Diosgyori VTK
? - ?
Vasas Budapest
16:00
Ferencvaros
? - ?
Mezokovesd SE
16:00
Haladas
? - ?
Paksi SE
16:00
Ujpest
? - ?
MTK Budapest
18:30
Videoton FC
? - ?
Debrecen
17:30
FC Viitorul Constanta
? - ?
Astra Giurgiu
12:00
Tirgu Mures
? - ?
Gaz Metan Medias
14:00
Levski Sofia
? - ?
PFC CSKA-Sofia
17:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
? - ?
Beroe
April 29
13:00
Naftan Novopolotsk
? - ?
Krumkachy Minsk
15:00
FC Minsk
? - ?
Isloch
16:00
Neman Grodno
? - ?
FK Vitebsk
April 29
11:00
SK Babite
? - ?
FS Metta/LU
15:00
FK Liepaja
? - ?
FK Spartaks
April 29
10:00
Lietava Jonava
Suduva
12:00
Stumbras Kaunas
Traku FK
April 29
10:00
Trans Narva
? - ?
JK Sillamae Kalev
16:00
FCI Tallinn
? - ?
Paide Linnameeskond
15:00
FK Krupa
? - ?
Zrinjski Mostar
15:00
Radnik Bijeljina
? - ?
FK Sarajevo
15:00
Celik Zenica
? - ?
FK Mladost Doboj Kakanj
15:00 Limited coverage
Borac Banja Luka
? - ?
Drina Zvornik
15:00 Limited coverage
Kozara
? - ?
FK Podrinje
15:00 Limited coverage
Tekstilac Derventa
? - ?
Rudar Prijedor
15:00 Limited coverage
FK Borac Samac
? - ?
Slavija Sarajevo
15:00 Limited coverage
FK Zvijezda 09
? - ?
Sloboda Mrkonjic Grad
15:00 Limited coverage
Sloga Doboj
? - ?
Sutjeska
15:00
Maccabi Petach Tikva
? - ?
Bnei Sakhnin
17:10
Beitar Jerusalem
? - ?
Maccabi Haifa
18:00
Maccabi Tel Aviv
? - ?
Hapoel Beer Sheva
14:45
FC Ashdod
? - ?
Hapoel Tel Aviv
14:45
Hapoel Kfar Saba
? - ?
Hapoel Ashkelon
19:00
Gimnasia LP
? - ?
San Lorenzo
19:00
Huracan
? - ?
Newells Old Boys
19:10
Sarmiento
? - ?
Colon
21:20
Tigre
? - ?
Banfield
23:00
Temperley
? - ?
Racing Club
23:30
Union
? - ?
Patronato de Parana
16:05
Nueva Chicago
? - ?
Guillermo Brown
17:45
Juventud Unida Gualeguaychu
? - ?
Almagro
18:30
Flandria
? - ?
Central Cordoba de Santiago
23:05
Chacarita Juniors
? - ?
Villa Dalmine
15:00
CA Talleres Remedios de Escalada
? - ?
Deportivo Espanol
18:30
Comunicaciones
? - ?
Barracas Central
18:30
Deportivo Riestra
? - ?
Almirante Brown
19:00
Juventud Antoniana
? - ?
Sportivo Patria
19:00
Union Aconquija
? - ?
CA Chaco For Ever
19:00
Union Villa Krause
? - ?
Altos Hornos Zapla
19:00
Deportivo Madryn
? - ?
Agropecuario
19:00
Gimnasia Mendoza
? - ?
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
19:00
Union de Sunchales
? - ?
Club Cipolletti
19:00
Real Potosi
? - ?
Universitario
21:15
Jorge Wilstermann
? - ?
Nacional Potosi
15:00
Universidad Catolica
? - ?
Universidad de Chile
18:30
Cobresal
? - ?
Huachipato
21:00
Santiago Wanderers
? - ?
Deportes Iquique
23:30
Union Espanola
Everton CD
20:15
CD Jaguares
? - ?
Patriotas
22:30
Envigado
? - ?
Deportivo Pasto
23:00
Atletico Nacional
? - ?
Once Caldas
April 30
00:45
La Equidad
? - ?
Deportivo Cali
21:00
Luqueno
? - ?
Sportivo Trinidense
16:00
Academia Cantolao
? - ?
Union Comercio
18:30
FBC Melgar
? - ?
Alianza Atletico
20:30
Deportivo Municipal
? - ?
CD UT Cajamarca
18:30
Boston River
? - ?
Sud America
18:30
Cerro
? - ?
Fenix
18:30
Liverpool FC
? - ?
Juventud de las Piedras
22:00
Club Atletico Penarol
? - ?
River Plate
19:00
Deportivo Zulia
? - ?
Metropolitanos FC
22:00
Jaguares Chiapas
? - ?
Santos
April 30
00:00
Monarcas Morelia
? - ?
Pumas
00:00
Tigres
? - ?
Tijuana
00:06
CD Guadalajara
? - ?
Leon
00:06
Pachuca
? - ?
Cruz Azul
02:00
CF America
? - ?
Atlas
19:00
Montreal Impact
? - ?
Vancouver Whitecaps
19:55
Orlando City
? - ?
Colorado Rapids
23:30
Columbus Crew
? - ?
New York City FC
23:30
New York Red Bulls
? - ?
Chicago Fire
April 30
00:00
FC Dallas
? - ?
Portland Timbers
00:00
Minnesota United
? - ?
San Jose Earthquakes
00:30
Sporting Kansas City
? - ?
Real Salt Lake
02:00
Seattle Sounders FC
? - ?
New England Rev.
02:30
LA Galaxy
? - ?
Philadelphia Union
April 29
23:00
Jacksonville Armada FC
? - ?
Indy Eleven
23:30
Miami FC
? - ?
FC Edmonton
23:30
Puerto Rico FC
? - ?
North Carolina FC
April 30
02:00
San Francisco Deltas
? - ?
New York Cosmos
21:00
Bethlehem Steel FC
? - ?
FC Cincinnati
22:00
Real Monarchs SLC
? - ?
Swope Park Rangers
22:00
Vancouver Whitecaps II
? - ?
Sacramento Republic FC
22:05
Rochester Rhinos
? - ?
Charlotte Independence
23:00
Charleston Battery
? - ?
Ottawa Fury
23:00
Pittsburgh Riverhounds
? - ?
Harrisburg City Islanders
23:30
Louisville City FC
? - ?
Toronto FC II
23:30
Tampa Bay Rowdies
? - ?
Richmond Kickers
April 30
00:00
Colorado Springs Switchbacks FC
? - ?
Seattle Sounders FC II
00:30
Rio Grande Valley FC
? - ?
OKC Energy FC
20:00
North Carolina Courage
? - ?
Orlando Pride
20:00
Portland Thorns
? - ?
Chicago Red Stars
23:00
Boston Breakers
? - ?
Seattle Reign FC
23:00
Washington Spirit
? - ?
Houston Dash
02:15
Deportivo Saprissa
? - ?
Club Sport Herediano
01:00
CD Aguila
? - ?
CD Dragon
01:00
CD Chalatenango
? - ?
Municipal Limeno
01:00
CD FAS
? - ?
CD Sonsonate
01:00
Firpo
? - ?
Alianza FC
01:00
Santa Tecla FC
? - ?
Isidro Metapan
01:00
UES
? - ?
Pasaquina
21:30
CD Marathon
? - ?
CD Vida
21:30
CD Olimpia
? - ?
Platense FC
21:30
CD Real Sociedad
? - ?
Real Espana
21:30
Honduras Progreso
? - ?
Juticalpa
21:30
Social Sol
? - ?
CD Motagua
April 30
04:00
Shimizu S-Pulse
Vegalta Sendai
05:00
Albirex Niigata
? - ?
Kashiwa Reysol
06:00
FC Tokyo
Sanfrecce Hiroshima
06:00
Jubilo Iwata
? - ?
Consadole Sapporo
06:00
Omiya Ardija
Urawa Red Diamonds
07:00
Kashima Antlers
? - ?
Sagan Tosu
07:00
Vissel Kobe
? - ?
Ventforet Kofu
08:00
Yokohama F.Marinos
Gamba Osaka
April 29
FT
Mito Hollyhock
Machida Zelvia
FT
Oita Trinita
Kyoto Sanga FC
FT
Avispa Fukuoka
Tokyo Verdy
FT
JEF United Chiba
Tokushima Vortis
FT
Roasso Kumamoto
Yokohama FC
live 17'
FC Gifu
0 - 0
Zweigen Kanazawa
live 17'
Matsumoto Yamaga
Kamatamare Sanuki
10:00
Thespakusatsu Gunma
? - ?
Nagoya Grampus Eight
April 29
13:35
Bengaluru FC
? - ?
Churchill Brothers
13:35
Mumbai FC
? - ?
East Bengal Club
April 29
11:30
Albirex Niigata FC
? - ?
Warriors FC
April 29
live 90+1'
Liaoning Hongyun
Beijing Guoan
live 90+1'
Tianjin Quanjian
Jiangsu Suning FC
live 89'
Yanbian
Changchun Yatai
11:35
Hebei CFFC
Tianjin Teda
11:35
Henan Jianye
Guangzhou Evergrande
FT
Jeonnam Dragons
Gangwon FC
FT
Pohang Steelers
Sangju Sangmu
April 30
06:00
Daegu FC
FC Seoul
06:00
Gwangju FC
? - ?
Jeonbuk FC
06:00
Jeju United
? - ?
Suwon Bluewings
08:00
Incheon United
? - ?
Ulsan Hyundai
FT
Ansan Greeners
Seongnam FC
FT
FC Anyang
Busan I'Park
April 30
06:00
Bucheon FC 1995
? - ?
Gyeongnam FC
06:00
Suwon City
? - ?
Daejeon Citizen
08:00
Seoul E-Land FC
Asan Mugunghwa
10:45
Thai Honda
Chonburi
11:00
Ubon UMT FC
? - ?
Sukhothai FC
12:00
Nakhon Ratchasima FC
? - ?
Bangkok United
13:00
Buriram United
Sisaket FC
12:00
AZAL PFC Baku
? - ?
Zira
12:00
FC Kapaz
? - ?
Inter Baku
12:00
Sumqayit
FK Qabala
13:00
FK Neftchi
Qarabag FK
April 29
12:00
Lokomotivi Tbilisi
? - ?
Chikhura
16:00
Saburtalo
? - ?
FC Shukura Kobuleti
April 29
live 56'
Bhayangkara Surabaya United
PS TNI
11:30
Persib Bandung
? - ?
Sriwijaya FC
11:30
Pusamania Borneo
? - ?
Gresik United
April 30
08:00
Persela Lamongan
? - ?
Bali United Pusam
April 29
13:30
Esteghlal Khuzestan
? - ?
Gostaresh Foolad FC
13:30
Machine Sazi FC
? - ?
FC Mashhad
13:30
Naft Tehran
? - ?
Saba Qom
13:30
Padideh FC
? - ?
Esteghlal
13:30
Paykan
? - ?
Saipa
13:30
Persepolis
? - ?
Zob Ahan
13:30
Sanat Naft Abadan
? - ?
Foolad Khuzestan
13:30
Sepahan
? - ?
Tractor Sazi Tabriz
10:00
Kaisar Kyzylorda
? - ?
FC Astana
10:00
Shakhter Karagandy
? - ?
Ordabasy Shymkent
10:00
Tobol Kostanay
? - ?
Irtysh Pavlodar
11:00
Okzhetpes Kokshetau
? - ?
Aktobe
12:00
Kairat Almaty
? - ?
Akzhaiyk Uralsk
12:00
Taraz
? - ?
Atyrau
17:50
Al Ittihad
? - ?
Al-Faisaly
17:50
Al Khaleej
? - ?
Al Fateh FC
17:50
Al Nassr FC
? - ?
Al Shabab
17:50
Al Qadasiya
? - ?
Al-Ettifaq
17:50
Al-Taawon
? - ?
Al Batin
17:50
Al-Wehda
? - ?
Al Hilal
14:00
Al-Ahli
? - ?
Al-Sharjah
14:00
Hatta
? - ?
Al-Jazira
16:45
Al-Ain
? - ?
Al-Wahda
09:50
Sydney FC
Perth Glory
April 30
07:00
Melbourne Victory
Brisbane Roar FC
April 29
16:00
MC Oran
? - ?
JS Kabylie
16:00
USM Alger
? - ?
CA Batna
18:00
JS Saoura
? - ?
MC Alger
April 29
12:00
Chemelil Sugar
? - ?
Kariobangi Sharks
12:00
Muhoroni Youth FC
? - ?
Tusker FC
12:00
Nzoia Sugar FC
SoNy Sugar
12:00
Posta Rangers
? - ?
AFC Leopards
April 29
15:00
JSK Chabab Kasba Tadla
? - ?
RSB Berkane
15:00
Raja Casablanca
? - ?
MAT Tetouan
17:30
Hassania Agadir
? - ?
OCK Khouribga
13:00
Free State Stars
? - ?
Polokwane City
16:00
SuperSport United
? - ?
Kaizer Chiefs
18:15
Orlando Pirates
? - ?
Chippa United

LiveScore Table