LiveScore Hockey

LiveScore.com Hockey : Russia

your no.1 Hockey Live Scores since 1998

Russia Hockey Live Scores by LiveScore

Russia - VHL
January 13
OT
Neftyanik Almetyevsk
2
(
0
1
0
1
)
 
Dizel Penza
1
(
0
0
1
0
)
AAW
Bars Kazan
0
(
)
 
Kristall Saratov
0
(
)
FT
Buran Voronezh
2
(
1
0
1
)
 
Yuzhny Ural Orsk
3
(
1
1
1
)
FT
Ryazan
0
(
0
0
0
)
 
Chelmet Chelyabinsk
2
(
1
0
1
)
January 14
FT
Dynamo Balashikha
1
(
0
0
1
)
 
Khimik Voskresensk
3
(
0
1
2
)
FT
Zvezda Chekhov
1
(
1
0
0
)
 
Rubin Tyumen
3
(
1
0
2
)
FT
Saryarka Karaganda
3
(
1
1
1
)
 
Izhstal Izhevsk
1
(
0
1
0
)
FT
Torpedo
2
(
0
1
1
)
 
Toros Neftekamsk
1
(
0
0
1
)
FT
SKA-Neva
2
(
2
0
0
)
 
Zauralye Kurgan
0
(
0
0
0
)
January 15
FT
Bars Kazan
3
(
1
1
1
)
 
Dizel Penza
0
(
0
0
0
)
AAW
Neftyanik Almetyevsk
0
(
)
 
Kristall Saratov
0
(
)
January 16
FT
Saryarka Karaganda
4
(
1
2
1
)
 
Toros Neftekamsk
2
(
2
0
0
)
AP
Torpedo
1
(
0
1
0
0
0
)
 
Izhstal Izhevsk
2
(
1
0
0
0
1
)
FT
Khimik Voskresensk
1
(
1
0
0
)
 
Yermak Angarsk
2
(
2
0
0
)
FT
Buran Voronezh
0
(
0
0
0
)
 
Rubin Tyumen
5
(
3
1
1
)
FT
Ryazan
3
(
1
0
2
)
 
Zauralye Kurgan
1
(
0
1
0
)
FT
THC Tver
3
(
0
1
2
)
 
Sokol Krasnoyarsk
2
(
0
1
1
)
January 18
14:00
Molot-Prikamye Perm
(
)
 
SKA-Neva
(
)
14:00
Sputnik Nizhny Tagil
(
)
 
Zvezda Chekhov
(
)
15:30
Khimik Voskresensk
(
)
 
Sokol Krasnoyarsk
(
)
16:00
Buran Voronezh
(
)
 
Zauralye Kurgan
(
)
16:00
Ryazan
(
)
 
Rubin Tyumen
(
)
16:00
THC Tver
(
)
 
Yermak Angarsk
(
)
January 19
13:30
Chelmet Chelyabinsk
(
)
 
Ariada Volzhsk
(
)
13:30
Yuzhny Ural Orsk
(
)
 
HC Sarov
(
)
Russia - MHL
January 13
FT
Loko
1
(
0
1
0
)
 
HC Riga
0
(
0
0
0
)
January 15
FT
Loko
8
(
3
2
3
)
 
Atlanty
2
(
1
0
1
)
January 16
FT
Loko
6
(
2
3
1
)
 
Atlanty
1
(
0
1
0
)
January 17
FT
Krylya Sovetov
3
(
0
1
2
)
 
MHC Spartak
2
(
0
1
1
)
January 18
13:30
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
14:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
15:00
Reaktor
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
January 19
09:00
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
10:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Sarmaty
(
)
11:30
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
14:00
Irbis Kazan
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
14:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Almaz
(
)
14:00
MHC Spartak
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
14:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
14:30
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Altay Ust-Kamenogorsk
(
)
15:30
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
Chaika
(
)
16:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Loko
(
)
16:00
Russkie Vityazi
(
)
 
Tayfun
(
)
16:30
Atlanty
(
)
 
HC MVD Juniors
(
)
16:30
HC Riga
(
)
 
Serebryanye Lvy
(
)

LiveScore Table